United States
Beybi toptan

BEYBİ MUAYENE ELDİVENİ

Pudralı Lateks eldiven

Beybi Lateks Pudralı Muayene Eldiveni

Pudralı Lateks muayene eldiveni

14 TL'den Başlayan fiyatlar

Doğal Lateksten imal edilmiş tek kullanımlık muayene eldiveni. Pudralı lateks eldiven 1 kolide 100'lük kutular halinde 20 kutu.

Pudrasız Lateks eldiven

Beybi Lateks Pudrasız Muayene Eldiveni

Pudrasız Lateks muayene eldiveni

18 TL'den Başlayan fiyatlar

Doğal Lateksten imal edilmiş tek kullanımlık muayene eldiveni. Pudrasız lateks eldiven 1 kolide 100'lük kutular halinde 20 kutu.

Mavi Pudralı Lateks eldiven

Beybi Lateks Muayene Eldiveni (Pudralı / Mavi)

Pudralı Lateks muayene eldiveni (Mavi)

14 TL'den Başlayan fiyatlar

Doğal Lateks mavi renk tek kullanımlık muayene eldiveni. Pudralı lateks eldiven 1 kolide 100'lük kutular halinde 20 kutu.

Mavi pudrasız nitril eldiven

Beybi Nitril Muayene Eldiveni (Pudrasız / Mavi)

Pudrasız Nitril Muayene Eldiveni (Mavi)

18 TL'den Başlayan fiyatlar

Sentetik Nitril muayene eldiveni. Beybi Pudrasız nitril muayene eldiveni (Mavi nitril) 1 Kolide 20 paket 1 pakette 100 eldiven.

Toptan
Beybi iş Eldiveni

Genel işler, montaj, nakliye, temizlik, tarım

Muayene Eldiveni

Latex, Nitril ve vinil olmak üzere üç ana hammadde olarak üretilen muayene eldivenleri pudralı ve pdurasız olmak üzere de 2 çeşittir. Hassasiyet gerektiren tüm işlerde kurumua sağlayan muayene eldivenleri tek kullanımlıktır. Paket içeriğinde her iki ele uyumlu 100 adet / 50 adet eldiveb mevcuttur. Sağlıktan gıdaya, tamir bakım işlerinden ev işlerine kadar bir çok alanda kullanılır. Beybi muayene eldivenleri en çok tercih edilen eldiven markasıdır.

Beybi iş eldiveni
Beybi muayene eldiveni
Kullanım alanları

Hastane, muayenehane, diş klinikleri, gıda, kimya, tamir, bakım, güzellik salonu, dövme iş ve iş yerlerinde kullanılır.

Özellikleri

Lateks muayene eldivenleri doğal lateksten üretilmiştir. Nitril ise sentetik lateks ile aynı özellikleri gösteren bir sentetik üründür. Lateks bazı kimseleer için alerjik özelliklidir. Nitril ise alerjen değildir. Gıda ile uyumlu nitril eldiven daha dayanıklıdır.

Beybi Standartlara Uygun

Yerli ve milli üretim %100 Türk Malı muayene eldivenleri dünya standartlarında özellikler sağlar. Aşınma, delinme, kesilme ve yırtılma dayanımı en üst düzeydedir.

Pudralı / Pudrasız

Hem nitril hem de lateks eldivenler pudralı pudrasız olarak mevcuttur. Pudra eldivenin giyimini kolaylaştırır. pudrasız eldivenler ise özel iç yüzeyi sayesinde kolayca ele geçirilir ve çıkartılabilir.

Ergonomik

Her iki ele uyumlu muayene eldivenleri sağ sol ayrımı olmadan kullanılabilir. anotomik olarak parmak uyumu tam ve parmak ucu kullanımını kolaylaştırır. standart biliklik uzunluğu ile tam koruma sağlar.

Hızlı Tedarik

Beybi muayene eldivenleri her zaman stoğumuzda olan çeşitleri hemen teslim ile vakit kaybetmeden beklemeden teslim alabilirsiniz. Aynı gün kargo ile Türkiye'nin heryerine 24 saat içinde teslimat

Toptan

Beybi muayene eldivi toptan alışveriş için koli alımı geçerlidir. 1 koliden 100 koliye tüm alımlar toptan alışveriş olarak kabul edilir. 1 kolide eldivenin özelliğine göre genelde 20 paket, her bir pakette ise 100 adet eldiveni bulunur. Bazı ürünlerde (örneğin siyah diamond seri muayen eldivenlerinde) paketlerde 50 adet eldiven vardır. Koli muayene eldiveni alımlarımda ürün detayında koli içeriğinin kaç çift eldiven olduğunu görebilirsiniz.

Telefonla Sipariş

Bizi arayın ve kolayca ve hızlıca siparişiniz verin.
16:45'e kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargo teslimatı ile ertesi gün elinizde.

0552 - 419 63 73

0 224 249 20 30

siparis@toptanbeybi.com

United States
whatsapp sipariş WhatsApp Sipariş telefonla sipariş Hemen Ara